Nový update Hello Kitty Island Adventure: Picture Perfect s fototématikou

Sunblink a Sanrio právě vydali zbrusu nový update pro hru Hello Kitty Island Adventure, který do hry přináší vlnu nového obsahu a mnoho změn ve prospěch kvality života. Verze 1.7 navazuje…

Nový update Hello Kitty Island Adventure: Picture Perfect s fototématikou

Sunblink a Sanrio právě vydali zbrusu nový update pro hru Hello Kitty Island Adventure, který do hry přináší vlnu nového obsahu a mnoho změn ve prospěch kvality života. Verze 1.7 navazuje na svého předchůdce, který do hry přinesl Cabins & Castles. Stejně jako vždy, bude tento update dostupný výhradně na Apple Arcade.

Patch 1.7 v Hello Kitty Island Adventure dostal název Picture Perfect, což je vhodné jméno s ohledem na primární úkol, který budete vykonávat. Připravte se na účast v různých fotografiích po celém ostrově a snažte se zachytit krásné vzpomínky. Dostaňte všechny své oblíbené postavy do jednoho snímku a pořiďte několik nádherných fotografií.

FAQ:
1. Jak se dostanu ke stažení nové verze hry Hello Kitty Island Adventure?
Pro stažení nové verze 1.7 hry Hello Kitty Island Adventure je zapotřebí být přihlášený uživatel Apple Arcade a stáhnout update přímo z App Store.

2. Jak se účastním photo ops na ostrově v patchi 1.7?
Abyste se účastnili photo ops na ostrově v novém patchi 1.7, jednoduše se podívejte na mapu hry, kde budou označeny místa, kde můžete zachytit krásné fotografie se svými oblíbenými postavami.

3. Jaké další změny a obsah přináší patch 1.7 do hry Hello Kitty Island Adventure?
Kromě nového úkolu Picture Perfect s focením na ostrově, patch 1.7 také přináší drobné opravy a vylepšení hratelnosti, aby byla zkušenost hráčů ještě lepší. Sledujte oficiální stránky hry pro více informací a aktualizací.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/hello-kitty-island-adventure/version-1-7-update/