Nový update pro Seven Knights 2 přináší Shield of Protection Ophelii a novou kapitolu Nightmare

Netmarble oznámil novou aktualizaci pro Seven Knights 2, populární RPG studia dostupné na iOS a Androidu. V této aktualizaci se můžete těšit na příchod nového hrdiny Shield of Protection Ophelia, který...
Nový update pro Seven Knights 2 přináší Shield of Protection Ophelii a novou kapitolu Nightmare

Netmarble oznámil novou aktualizaci pro Seven Knights 2, populární RPG studia dostupné na iOS a Androidu. V této aktualizaci se můžete těšit na příchod nového hrdiny Shield of Protection Ophelia, který je klasifikován jako Legendary+ hrdina. Kromě toho bude také přidána nová kapitola Nightmare do scénáře Season 1, kterou můžete objevit během hraní.

V poslední aktualizaci Seven Knights 2 můžete ovládat Shield of Protection Ophelii, která je tankem na dálku a má schopnost poskytovat spojencům ochranný buff proti újmám. Na PvP aréně navíc tímto hrdinou snižujete útok nepřátel, pokud je ve vašem týmu přítomno alespoň dva hrdiny s DEF typem. [Zdroj: Pocket Gamer]

FAQ:

1. Kdy bude aktualizace dostupná?

Aktualizace je již dostupná pro hráče Seven Knights 2 na iOS i Androidu.

2. Jak získám hrdinu Shield of Protection Ophelia?

Hrdinu Shield of Protection Ophelia lze získat buď pomocí speciálních událostí nebo prostřednictvím výběrového předmětu v obchodě ve hře.

3. Jaká je maximální úroveň hrdiny Shield of Protection Ophelia?

Maximální úroveň hrdiny Shield of Protection Ophelia je 50.

4. Jak funguje ochranný buff hrdiny Shield of Protection Ophelia?

Ochranný buff hrdiny Shield of Protection Ophelia snižuje újmu, kterou spojenci utrpí při útoku nepřátel.

Článek byl psán ve spolupráci se studiem Netmarble, které se specializuje na vývoj mobilních her. Seven Knights 2 je jednou z nejoblíbenějších RPG her dostupných na trhu a pravidelné aktualizace přinášejí nové obsahy a vylepšení pro hráče.

Tato nová aktualizace s hrdinou Shield of Protection Ophelia a novou kapitolou Nightmare rozšiřuje již tak bohatý svět Seven Knights 2 a nabízí hráčům další možnosti a výzvy. Pokud jste fanouškem RPG her a ještě jste Seven Knights 2 nezkusili, teď je ten správný čas vstoupit do tohoto fascinujícího světa plného dobrodružství a taktických soubojů.

Buďte připraveni přivítat Shield of Protection Ophelii do vašeho týmu a objevovat nové úrovně a příběhové linie. Staňte se nejlepším hráčem Seven Knights 2 a dokážte své strategické a taktické schopnosti ve vyhlášeném PvP módu.

Pokud jste již fanouškem Seven Knights 2, určitě se máte na co těšit. Aktualizace je zde a nabízí vám nové možnosti a výzvy. Vejděte do akce a zažijte napínavé dobrodružství ve světě Seven Knights 2.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/seven-knights-2/shield-of-protection-ophelia/