Vypnout reklamy

Nový update Summoners War: Chronicles přináší náročné výzvy v Asylu Pána Mýtů: Raidsko Vězení.

Com2uS ve své nejnovější aktualizaci hry Summoners War: Chronicles zve všechny hráče k účasti na The Mythic: Abyss Lord’s Asylum Raid. Pokud věříte, že vaše bojové schopnosti jsou dostatečné pro tuto…

Nový update Summoners War: Chronicles přináší náročné výzvy v Asylu Pána Mýtů: Raidsko Vězení.

Com2uS ve své nejnovější aktualizaci hry Summoners War: Chronicles zve všechny hráče k účasti na The Mythic: Abyss Lord’s Asylum Raid. Pokud věříte, že vaše bojové schopnosti jsou dostatečné pro tuto výzvu, budete rádi slyšet, že se jedná o „nejtěžší raid v historii Chronicles“. Samozřejmě s tím přicházejí fantastické odměny – zejména lesklé Mythic Equipment s PvP vlastností.

V poslední aktualizaci Summoners War: Chronicles se můžete těšit na možnost pomoci ostatním hráčům s vyřešením Mythic Raid tím, že sdílíte své strategie na oficiálním fóru až do 16. května. Pokud se dostanete mezi pět vybraných hráčů (pět hráčů na každý jazyk), máte šanci vyhrát 10 000 Crystalů za veškeré úsilí.

Na konci článku najdete FAQ s maximálně třemi body:

1. Jak dlouho bude trvat The Mythic: Abyss Lord’s Asylum Raid?
2. Jaké odměny mohu získat za účast v raidu?
3. Jak mohu sdílet své strategie pro Mythic Raid na oficiálním fóru?

Přijměte tedy výzvu a zapojte se do nejtěžšího raidu v historii Chronicles, abyste získali vzácné odměny a ocenění za vaše bojové dovednosti!

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/summoners-war-chronicles/difficult-mythic-raid/