Nový update umožní psát poznámky na lock screen tabletu!

Samsung je v současné době předním výrobcem ve světě mobilních zařízení, a to díky svému stylusu S Pen, který je nezbytným doplňkem k tabletům. Nicméně existují i jiné styly, které možná…

Nový update umožní psát poznámky na lock screen tabletu!

Samsung je v současné době předním výrobcem ve světě mobilních zařízení, a to díky svému stylusu S Pen, který je nezbytným doplňkem k tabletům. Nicméně existují i jiné styly, které možná moc neznáte a které dokáží stejně dobře sloužit pro psaní rychlých poznámek nebo kreslení. Pro uživatele tabletů s Androidem 14 může být proces poněkud pomalý, ale Google pracuje na řešení tohoto problému tím, že přidává novou zkratku na uzamčenou obrazovku pro jejich oblíbenou aplikaci na poznámky.

FAQ:
1. Jaké další možnosti stylusů jsou k dispozici pro Android tablety?
Pro Android tablety existuje mnoho různých stylusů od různých výrobců, které mohou být dobrým doplňkem pro psaní a kreslení na dotykovém displeji.

2. Jak mohu využít novou zkratku na uzamčené obrazovce pro poznámky?
Po aktualizaci na novou verzi Androidu 14 a přidání této funkce vám stačí jednoduše klepnout na novou ikonu na uzamčené obrazovce a můžete okamžitě začít psát nebo kreslit.

3. Proč je stylus důležitým doplňkem pro tablety?
Stylus umožňuje pohodlnější psaní a kreslení na dotykovém displeji, což může být užitečné při práci s různými aplikacemi a vytváření obsahu.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/android-14-tablet-note-taking-lock-screen-shortcut-google-keep/