Vypnout reklamy

Nový vlajkový telefon Xperia F8331

Vydáno dne: 26.7.2016

Nový mobilní telefon od Xperia přijde na trh s modelovým číslem F8331. Jedná se o nástupce Sony Xperia X Performance, který se začal prodávat tento měsíc. Nástupce telefonu se moc neliší, ale má celkem jiný vzhled. Máme pro vás pár nových fotek tohoto nového modelu. Přední část vypadá jako předchozí vlajkový telefon, ale zadní část […]

Nový mobilní telefon od Xperia přijde na trh s modelovým číslem F8331. Jedná se o nástupce Sony Xperia X Performance, který se začal prodávat tento měsíc. Nástupce telefonu se moc neliší, ale má celkem jiný vzhled.

Máme pro vás pár nových fotek tohoto nového modelu. Přední část vypadá jako předchozí vlajkový telefon, ale zadní část už nikoliv.

Sony Xperia F8331

Sony Xperia F8331

Sony Xperia F8331

Sony Xperia F8331

Tento mobilní telefon Xperia F8331 přijde na trh se Snapdragon 820 a větším displejem (teď 5,1 palců). Taktéž bude mít možnost nahrávat na obou kamerách ve 4K rozlišení.

Nový vlajkový telefon společnosti Sony bude dostupný v druhé polovině 2016 a odhalení je naplánováno na záři v Berlíně, kde začne IFA. Telefon přijde také s USB – TYP C (jako první mobilní telefon od Sony).

 

 

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)