Nový vzhled aplikace Počasí Google od Googlu: Material You přináší jednoduchost

Aplikace Počasí Google se chystá na redesign s novým vzhledem Material You od Googlu. Nová verze zahrnuje jedinou stránku s hodinovou předpovědí a předpovědí počasí na 10 dní. Stáhnout si ji můžete z obchodu Google Play pro desetidenní předpověď.

Aplikace Počasí Google se chystá na redesign s novým vzhledem Material You od Googlu. Nová verze zahrnuje jedinou stránku s hodinovou předpovědí a předpovědí počasí na 10 dní. I když roztomilá ilustrace s hvězdou žáby zůstává, bude zobrazena pouze v malé části obrazovky.

Přestože je aplikace Počasí Google v současné době jasnější a barevnější než většina datově náročných meteorologických aplikací a poskytuje předpověď počasí až na 10 dní, může být pro uživatele systému Android užitečná pro desetidenní předpověď. Stáhnout si ji můžete z obchodu Google Play.

Co je nového v aplikaci Počasí Google?

Aplikace Počasí Google se chystá na redesign s novým vzhledem Material You od Googlu. Nová verze zahrnuje jedinou stránku s hodinovou předpovědí a předpovědí počasí na 10 dní.

Kdy bude nová verze aplikace Počasí Google Material You rozšířena?

Není známo, kdy bude nová verze aplikace Počasí Google Material You rozšířena.

Může být aplikace Počasí Google užitečná pro desetidenní předpověď?

Ano, i když je aplikace Počasí Google v současné době jasnější a barevnější než většina datově náročných meteorologických aplikací a poskytuje předpověď počasí až na 10 dní, může být pro uživatele systému Android užitečná pro desetidenní předpověď.