Nový widget pro sledování novinek v Google Play Store

Vítáte změny a novinky ve světě aplikací a her na Google Play Store? Máme pro vás dobrou zprávu! Brzy totiž přijde nový widget, který vám umožní být v obraze a mít…

Nový widget pro sledování novinek v Google Play Store

Vítáte změny a novinky ve světě aplikací a her na Google Play Store? Máme pro vás dobrou zprávu! Brzy totiž přijde nový widget, který vám umožní být v obraze a mít všechny potřebné informace přímo na vašem Android zařízení.

Android i my milujeme widgety, protože jsou jednou z nejlepších cest, jak získat rychle a přesně informace, aniž byste museli udělat něco jiného než vzít telefon do ruky a odemknout ho. Ať už potřebujete zjistit dnešní počasí doma, podívat se na další úkoly na vašem seznamu nebo být v obraze s nejnovějšími výsledky vašich oblíbených týmů, zdá se, že existuje widget pro všechno, co potřebujete.

Jedna věc však dosud nebyla k dispozici – widget, který by vám ukázal novinky ze světa Google Play Store. Ale to se brzy změní! Nový widget přichází ve tvaru kostky a poskytne vám všechny aktuální zprávy o tom, co je nového a zajímavého ve světě aplikací a her.

Ještě více dobrých zpráv? Můžete si widget přizpůsobit podle svých potřeb. Přidejte si přesně ty kategorie aplikací a her, na které se chcete zaměřit. Chcete sledovat pouze nové hry? Nebo třeba jen aplikace z kategorie zdraví a fitness? Žádný problém, widget vám umožní nastavit si přesně to, co chcete vidět.

A jaký je vlastně vzhled tohoto nového widgetu? Kostka bude mít jednoduchý a moderní design, který se bude perfektně hodit na váš domovský displej. Budete mít okamžitý přehled o nejnovějších aplikacích a hrách přímo na jednom místě.

Těšíte se na tento nový widget? My také! A i když zatím není k dispozici, můžete se těšit na jeho brzké uvedení na trh. Zůstaňte s námi a brzy budete mít možnost stáhnout si tento skvělý widget přímo do svého Android zařízení.

FAQ:
1. Jaký je účel nového widgetu pro Google Play Store?
– Účelem tohoto nového widgetu je poskytnout uživatelům aktuální informace o nových aplikacích a hrách dostupných na Google Play Store.

2. Jak si mohu přizpůsobit widget svým potřebám?
– Nový widget vám umožní vybrat si přesně ty kategorie aplikací a her, které vás zajímají.

3. Jaký bude vzhled widgetu?
– Widget bude mít jednoduchý a moderní design ve tvaru kostky, která se dokonale hodí na váš domovský displej.

4. Kdy bude widget k dispozici ke stažení?
– Widget je momentálně ve vývoji a brzy bude uveden na trh. Sledujte naše novinky, abyste nezmeškali jeho uvedení.

Doufáme, že se vám nový widget pro Google Play Store zalíbí a že vám poskytne všechny potřebné informace o novinkách ve světě aplikací a her. Buďte s námi a nezapomeňte

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-cubes-another-widget/