Nový zpráva přináší vzrušující informace o dvou nadcházejících zařízeních Google Pixel

Google se chystá na řadu novinek pro tento rok. Kromě mnoha nových telefonů pravděpodobně plánuje také vydání vylepšeného Pixel Watch 3 v rozměrech 41 a 45 mm a zcela záhadných Pixel…

Nový zpráva přináší vzrušující informace o dvou nadcházejících zařízeních Google Pixel

Google se chystá na řadu novinek pro tento rok. Kromě mnoha nových telefonů pravděpodobně plánuje také vydání vylepšeného Pixel Watch 3 v rozměrech 41 a 45 mm a zcela záhadných Pixel Buds Pro 2. Tato informace byla zveřejněna významným zdrojem specializovaným na technologické novinky.

Pixel Watch 3 bude novou generací chytrých hodinek od společnosti Google, které budou k dispozici ve dvou velikostech. Očekává se, že budou mít vylepšené funkce a design, který bude více přitažlivý pro uživatele. V případě Pixel Buds Pro 2 se zatím neví mnoho informací, ale pravděpodobně půjde o bezdrátová sluchátka s pokročilými funkcemi.

Vydání těchto nových produktů bude jistě zajímavé nejen pro fanoušky značky Google, ale i pro milovníky technologií obecně. Doufejme, že se nové produkty budou moci pochlubit špičkovými funkcemi a kvalitním provedením, což by je učinilo oblíbenými na trhu.

FAQ:

1. Jaké jsou očekávání ohledně nového Pixel Watch 3?
Očekává se, že nový Pixel Watch 3 bude nabízet vylepšené funkce a design ve dvou různých velikostech.

2. Co víme o nových Pixel Buds Pro 2?
Zatím není mnoho informací o nových Pixel Buds Pro 2, ale pravděpodobně půjde o bezdrátová sluchátka s pokročilými funkcemi.

3. Kdy můžeme očekávat uvedení těchto nových produktů na trh?
Datum vydání nových produktů od Google zatím není známo, ale pravděpodobně se můžeme dočkat jejich uvedení na trh během tohoto roku.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/google-pixel-watch-3-41-45mm-sizes-pixel-buds-pro-2-new-rumor_id155915