Vypnout reklamy

Obchodování ve hře YBA – Načasujte chytře a udělejte výhodné obchody

YBA, neboli Your Bizarre Adventure, je hra na platformě Roblox, která je založená na dlouho běžícím mangu JoJo’s Bizarre Adventure. V této hře prozkoumáte otevřený svět, plníte úkoly a posilujete schopnosti…

Obchodování ve hře YBA - Načasujte chytře a udělejte výhodné obchody

YBA, neboli Your Bizarre Adventure, je hra na platformě Roblox, která je založená na dlouho běžícím mangu JoJo’s Bizarre Adventure. V této hře prozkoumáte otevřený svět, plníte úkoly a posilujete schopnosti své postavy. Některé předměty ve hře jsou neuvěřitelně vzácné, což z toho činí obrovskou výhodu, že můžete s ostatními hráči obchodovat. Čtěte dále, abyste se dozvěděli, jak na to.

Hra YBA je momentálně zdarma k dispozici na platformě Roblox. Pokud hledáte další tipy, podívejte se na náš průvodce, jak získat Crimson Mist ve hře YBA.

Jak obchodovat ve hře YBA

Pro přístup k obchodovací funkci ve hře YBA nejprve musíte otevřít menu hry pomocí klávesy Esc a poté přejít do nastavení. Zde naleznete řadu užitečných možností, ale tu, kterou hledáme, najdete v pravém horním rohu menu: obchodní pole. To vám umožní obchodovat s jiným hráčem ve hře YBA zadáním jejich uživatelského jména a necháním je zadat vaše.

Jakmile oba hráči zadají uživatelské jméno druhého, budete přesměrováni na rozhraní pro obchodování. Zde můžete nabídnout Stands a Skins (postavy a kůže) stejně jako kosmetiku a předměty ke směně. Předměty, které chcete přidat do obchodu, můžete vybrat pomocí menu na horní části obrazovky, které můžete filtrovat pomocí tlačítek pod ním.

Stojí za zmínku, že abyste mohli obchodovat Stands tímto způsobem, budete potřebovat schopnost Prestige 3 a dosáhnout úrovně 50. Existují také některé předměty, které jednoduše nelze směnit. Mezi ně patří Requiemové šipky, Joeův disk, DEO kost a části Saintova těla kromě hrudní kosti a levé ruky.

Jakmile jste spokojeni s předměty na obou stranách směny, klikněte na „Potvrdit“ v pravém dolním rohu, abyste ji uzamkli. Jakmile to udělá váš obchodní partner, směna bude dokončena.

FAQ:

1. Jaký je minimální požadavek pro obchodování Stands ve hře YBA?
– Abyste mohli obchodovat Stands ve hře YBA, musíte mít schopnost Prestige 3 a dosáhnout minimální úrovně 50.

2. Jaké předměty nelze obchodovat ve hře YBA?
– Mezi předměty, které nelze směnit ve hře YBA, patří Requiemové šipky, Joeův disk, DEO kost a části Saintova těla kromě hrudní kosti a levé ruky.

3. Jaký je postup pro uzavření obchodu ve hře YBA?
– Po vybrání předmětů a kosmetiky ke směně ve hře YBA klikněte na „Potvrdit“ a počkejte, až váš obchod

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/how-to-trade-in-yba/