Objednání Galaxy Ring bude hračka s jedním kouskem osobních informací

Ve světě technologií se stále objevují nové informace o chystaných produktech a Samsung není výjimkou. Tentokrát se informace dostala ven prostřednictvím známého únikáře Evan Blass, kter sdílel únikový obrázek **Galaxy Ring**…

Objednání Galaxy Ring bude hračka s jedním kouskem osobních informací

Ve světě technologií se stále objevují nové informace o chystaných produktech a Samsung není výjimkou. Tentokrát se informace dostala ven prostřednictvím známého únikáře Evan Blass, kter sdílel únikový obrázek **Galaxy Ring** a zobrazil kroky pro objednání tohoto telefonu přímo na webových stránkách společnosti **Samsung**.

Na zveřejněném obrázku můžeme vidět, že objednání **Galaxy Ring** na stránkách **Samsungu** je velice jednoduché a uživatelsky přívětivé. Stačí pouze projít několika kroky, vybrat preferované možnosti a poté dokončit objednávku. Nabídka různých variant telefonu dává zákazníkům možnost vybrat si design a specifikace, které jim nejvíce vyhovují.

Ve spojení s již dříve zveřejněnými informacemi o **Galaxy Ring**, je tato zpráva dalším zajímavým pokrokem pro fanoušky **Samsung**. Zdá se, že tento telefon má potenciál stát se jedním z nejžádanějších modelů na trhu.

FAQ:

1. Jaké specifikace bude mít **Galaxy Ring**?
2. Kdy bude oficiálně představen **Galaxy Ring**?
3. Bude cena telefonu konkurenceschopná s ostatními modely na trhu?

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/ordering-galaxy-ring-takes-two-steps-if-ring-size-is-known_id158679