„Objevuj Bikini Bottom a bojuj s povědomými záporáky v novém Roblox zážitku Sponge Simulator“

Herní vývojář Gamefam, specializující se na tvorbu her pro metaverse, spolupracuje s Paramountem na vytvoření hry SpongeBob Simulator, první samostatné hry ze světa SpongeBoba v platformě Roblox. Tato nová zkušenost, která…

"Objevuj Bikini Bottom a bojuj s povědomými záporáky v novém Roblox zážitku Sponge Simulator"

Herní vývojář Gamefam, specializující se na tvorbu her pro metaverse, spolupracuje s Paramountem na vytvoření hry SpongeBob Simulator, první samostatné hry ze světa SpongeBoba v platformě Roblox. Tato nová zkušenost, která vyjde 26. ledna, přichází právě v době 25. výročí seriálu.

I když samotná hra vyjde až v pátek, již nyní si můžete zakoupit různé předměty v herním obchodě, jako je například loďkový jezdec, další sloty pro kamarády a Octuple Clam Open, což je schopnost otevřít osm mušlí současně.

SpongeBob Simulator vám umožní prozkoumat Bikin Bottom jako postava SpongeBoba, Patricka Hvězdu, pana Krabse a další oblíbené postavy ze SpongeBoba SquarePantse. V této nové zkušenosti se budete dobrodružit se svými přáteli a odemykat a sbírat mini kamarády. Mini kamarádi vypadají jako vedlejší postavy ze SpongeBoba SquarePantse, včetně plžů, medúz a malých verzí hlavních postav.

FAQ:

1. Kdy vyjde hra SpongeBob Simulator?
– Hra vyjde 26. ledna.

2. Jaké předměty lze zakoupit v herním obchodě před vydáním hry?
– Mezi předměty, které lze zakoupit, patří loďkový jezdec, další sloty pro kamarády a schopnost Octuple Clam Open.

3. Které postavy lze hrát ve SpongeBob Simulatoru?
– Ve SpongeBob Simulatoru můžete hrát jako SpongeBob, Patrick Hvězda, pan Krabs a další oblíbené postavy ze SpongeBoba SquarePantse.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/spongebob-simulator/launching-on-roblox/