Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • Společnost Samsung se připravuje na velkou poptávku Galaxy S8, větší než byla u S7

Společnost Samsung se připravuje na velkou poptávku Galaxy S8, větší než byla u S7

Vydáno dne: 13.2.2017

Samsung očekává obrovský zájem, co se týče nových mobilních telefonu Samsung Galaxy S8. Před uvedením na trh se zvýší výrobní kapacity o 40%, aby se na trh dostalo co nejvíce mobilních telefonu do skladových zásob. Předchůdce Galaxy S7 měl 12 miliónů kusů do začátku, ale teď prý bude u Galaxy S8 17 miliónů. Samsung věří, […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Samsung očekává obrovský zájem, co se týče nových mobilních telefonu Samsung Galaxy S8. Před uvedením na trh se zvýší výrobní kapacity o 40%, aby se na trh dostalo co nejvíce mobilních telefonu do skladových zásob. Předchůdce Galaxy S7 měl 12 miliónů kusů do začátku, ale teď prý bude u Galaxy S8 17 miliónů.

Samsung věří, že fanoušci značky Samsung budou chtít nakoupit propracovaný telefon Galaxy S8 po fiasku s Note 7. Samsung Galaxy S8+ z větší části nahrazuje právě Note 7, ale chybí zde s-pen.

Samsung však nezanevřel nad sérií Note a i tento rok tento telefon bude. Prodejní cíl pro Galaxy S8 je 60 miliónů jednotek. V předešlém případě se jednalo o 48 miliónů pro S7 a 45 miliónu pro S6.

Firma Samsung očekává větší odbyt u telefonu S8, protože má připraveno celkem 10 milionů OLED panelů a 7 miliónu pro S8+. Později však dostanou OLED displeje iPhone 8, právě od společnosti Samsung.

 

Buroň Tomáš