Očekávaná novinka v sérii Silent Hill: Ascension míří na Halloween 2023!

Nový projekt Silent Hill: Ascension od Konami, kombinace seriálu a hry s vydáním na Halloween 2023.

Před rokem přišla společnost Konami s bombastickým oznámením v rámci akce věnované sérii Silent Hill. Oznámila nejen kompletní remake oblíbeného dílu Silent Hill 2 na novém enginu Unreal Engine 5, ale také představila nové projekty jako Silent Hill f a Silent Hill: Townfall.

Co však zaujalo nejvíce pozornosti, je projekt s názvem Silent Hill: Ascension. Jde o kombinaci seriálu a hry – CGI hraný seriál vysílaný online, kde můžou diváci/hráči přímo ovlivňovat děj. To ovšem neznamená, že by šlo o klasicky interaktivní děj známý z her jako Detroit: Become Human či Life is Strange. V Ascension jde spíše o sdílený zážitek celé komunity. Více informací k tomuto inovativnímu projektu je možné nalézt v rozhovoru na Polygonu.

Ačkoliv bylo mnoho otázek ohledně data vydání, zdá se, že jsme se dočkali odpovědi díky uniklé informaci od vývojářů na Google Play. Silent Hill: Ascension by měl vyjít na Halloween 2023.

Více informací o tomto fascinujícím seriálu/hře zatím neznáme, ale budeme vás průběžně informovat. Sledujte nás a zaregistrujte se, abyste nezmeškali žádné novinky o Silent Hill: Ascension.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Nový projekt Silent Hill: Ascension od Konami, kombinace seriálu a hry s vydáním na Halloween 2023.