Vypnout reklamy

Jedná se o zábavnou hru, ve které budete na jezerech v různých krásných koutech světa. Musíte se vypořádat s rybami a chytat je přímo z vody. Staňte se nejlepším rybářem. Snažte se udělat vše proto, abyste získali své ryby na háček. Nenechte ryby utéct a dostaňte se co nejdále to bude možné. Buďte opatrní, protože […]

Jedná se o zábavnou hru, ve které budete na jezerech v různých krásných koutech světa. Musíte se vypořádat s rybami a chytat je přímo z vody. Staňte se nejlepším rybářem.

Snažte se udělat vše proto, abyste získali své ryby na háček. Nenechte ryby utéct a dostaňte se co nejdále to bude možné. Buďte opatrní, protože se tady objevují i nebezpeční žraloci. 

Ve vodách jsou další oškliví predátoři, kteří nemají problém na vás zaútočit. Krom toho všeho hra nabízí různé turnaje, takže musíte přijít na způsob, jak se dostat co nejdále. K dispozici je hezké grafické zpracování a několik outfitů.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

First Fishing
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.