Odhaleny tapety a barvy Google Pixel 9 series

Google právě dokončil odhalení střední třídy Pixel 8a před svou každoroční událostí I/O dříve tento měsíc a ještě jsme daleko od oficiálního odhalení nadcházející generace vlajkových lodí – řady Pixel 9….

Odhaleny tapety a barvy Google Pixel 9 series

Google právě dokončil odhalení střední třídy Pixel 8a před svou každoroční událostí I/O dříve tento měsíc a ještě jsme daleko od oficiálního odhalení nadcházející generace vlajkových lodí – řady Pixel 9. Nicméně, úniky a spekulace přicházejí rychle a hustě, odhalují téměř všechno, co je třeba vědět o nadcházejících telefonech. Nejnovější únik nám dává první pohled na tapety, které by měl Google dodat s telefonem, a všechny barvy, které by hardware mohl mít.

Spekulace naznačují, že Pixel 9 series bude mít podobný design jako Pixel 8a, ale s vylepšenými funkcemi a specifikacemi. Telefony by mohly přijít s **novými funkcemi jako je například lepší kamera**, **výkonnější procesor** a **větší kapacitou baterie**.

Zatímco se fanoušci Pixelu těší na oficiální odhalení nových modelů, zůstává jim pouze sledovat další informace a další úniky, které se objeví online. Jedno je jisté, Google má svými Pixel telefony stále co nabídnout a neustále se snaží zlepšovat a inovovat.

**FAQ:**
1. Kdy se očekává oficiální odhalení řady Pixel 9?
2. Jaké nové funkce by mohly nové modely přinést?
3. Bude Google opět spolupracovat s výrobci na speciální edicích Pixel telefonů?

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-pixel-9-series-wallpapers-colors-leaked/