Odpovězte na SMS přímo z Huawei Watch GT 2 Pro

Jedná se o aplikaci, která dokáže propojit hodinky Huawei Watch GT2 s SMS zprávami v mobilním telefonu a skrz hodinky na ně rychle odpovídat.

Huawei Watch GT 2 Pro neměly možnost přímo odpovídat na příchozí zprávy, ale s novou aplikací, která je nyní dostupná, tak tuto možnost konečně máte.

Jedná se tedy odpovědi přes funkci rychlých zpráv, kde je pár předefinovaných odpovědí, takže stačí kliknout a vybrat si tu správnou. Je potřeba poznamenat, že aplikace Mood nahradí původní SMS aplikaci v telefonu, protože jinak by v hodinkách SMS nefungovaly.

Jakmile máte vše nastavené, tak budete moci přečíst posledních 5 nejnovějších zpráv na hodinkách Watch GT 2 Pro a vybrat si z několika emoji a pár odpovědí ve zkratce, jako je děkuji, ano, ne, zavolám později.

Podívejte se na video, jak aplikace funguje v reálu. Aplikaci vyvíjela společnost MadSEVEN, tedy stejná společnost, která pracovala na Apolo Launcher, Apolo Browser a dalších aplikací. Launcher však z nějakého důvodu zmizel z Google Play Store, ale je stále dostupný v App Gallery.

Zdroj