Vypnout reklamy

Oficiální vyjádření Samsungu k telefonu Galaxy Fold

Vydáno dne: 24.4.2019

Samsung se vyjádřil k problémum Samsung Galaxy Fold. Problémy se týkají horní a spodní části telefonu. Samsung se zároveň chce ujistit, že ochranná vrsta nepůjde tak snadno sundat.

Určitě už víte o problémech telefonu Samsung Galaxy F. Podle všeho se zruší uvedení telefonu na trh v Číně, který je právě naplánován na dnešní den. Po problémech, které Galaxy Fold má, tak firma vydala oficiální prohlášení.

Prohlášení se týká praskání displeje po jednom dni používání. Na vadě je pravděpodobně mechanizmus otevírání. Nicméně uživatelé odstraňovali ochranné sklíčko z displeje, které je podle všeho součásti displeje a drží strukturu pohromadě. Avšak podle všeho šlo velmi lehce sundat.

Samsung však přiznal, že Galaxy Fold bude muset být vylepšen, než bude doručován klasickým zákazníkům. V této chvíli není k dispozici ani nové datum vydání a na místo toho je uvedeno “během několika týdnů”. Samsung přiznal, že problémy se týkají horní a spodní části telefonu.

Samsung Galaxy Fold musí být vylepšen

Samsung taktéž informuje své zákazníky o ochranné vrstvě, které nesmí být odstraněna. Zároveň Samsung přemýšlí, jak tuto vrstvu mít na displeji silněji. Nepůjde tak lehce sundat.

Odsun v uvedení na trh

Samsung Galaxy Fold měl vyjít 26 dubna a to v US, Číně a Jižní Koreji. Další vydání na jiných trzích není známo. Je tedy možné, že minimálně dva měsíce se telefon na trh nedostane.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš