OLED displeje na nových tabletech iPad Pro jsou příliš zrnité, tvrdí uživatelé

Někteří majitelé iPadů Pro (2024) tvrdí, že **OLED displeje** na jejich nově zakoupených tabletech jsou příliš zrnité. Tento problém se zdá být poměrně rozšířený a mnoho uživatelů se o něm již…

OLED displeje na nových tabletech iPad Pro jsou příliš zrnité, tvrdí uživatelé

Někteří majitelé iPadů Pro (2024) tvrdí, že **OLED displeje** na jejich nově zakoupených tabletech jsou příliš zrnité. Tento problém se zdá být poměrně rozšířený a mnoho uživatelů se o něm již podělilo na sociálních sítích a diskuzních fórech.

Podle reportérů z oblasti technologií se zdá, že příčinou této zrnitosti může být **produkční chyba** při výrobě **OLED panelů** pro iPad Pro. Zatímco někteří majitelé nepociťují tento problém nebo ho vnímají jen minimálně, jiní jsou s výslednou kvalitou displeje velmi nespokojeni.

Apple zatím nevysvětlil, zda se jedná o širší problém s **produkční kvalitou** OLED panelů nebo zda se jedná o izolované případy. Uživatelé, kteří jsou nešťastní se svými zrnitými displeji, mohou kontaktovat **zákaznickou podporu** společnosti Apple a požádat o **výměnu** za nový tablet.

Vzhledem k tomu, že se jedná o **nový produkt** a **výkonnou zařízení**, je důležité, aby majitelé měli právo na **bezchybný displej**. Apple pravděpodobně přijme adekvátní opatření k vyřešení tohoto problému a zajistí spokojenost svých zákazníků.

FAQ:

1. Jak poznám, zda má můj iPad Pro (2024) zrnitý OLED displej?
Pokud máte pocit, že obraz na displeji vašeho iPadu Pro je rozmazaný a nemá dostatečnou ostrost, mohlo by se jednat o problém s **zrnitostí displeje**.

2. Co mám udělat, pokud mám problém se zrnitým OLED displejem?
V takovém případě doporučujeme kontaktovat **zákaznickou podporu** společnosti Apple a informovat je o vašem problému. Mohou vám pomoci s řešením a započít výměnu zařízení.

3. Budou tyto problémy se zrnitostí OLED displeje řešeny zárukou?
Ano, Apple by měl tento typ problémů pokrýt **záruka** na nový iPad Pro (2024) a měl by nabídnout řešení pro majitele postižených zařízení.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/ipad-pro-oled-screens-are-too-grainy-say-users_id158439