Omega Knockout: Retro boxerská hra s 16bitovou grafikou

Pixel Dynamite nedávno spustil nový titul Omega Knockout na mobilních zařízeních. Vrátí vás zpět do zlaté éry arkádových her s akčně nabitými boxerskými bitvami. Jedná se o prémiový titul dostupný za…

Omega Knockout: Retro boxerská hra s 16bitovou grafikou

Pixel Dynamite nedávno spustil nový titul Omega Knockout na mobilních zařízeních. Vrátí vás zpět do zlaté éry arkádových her s akčně nabitými boxerskými bitvami. Jedná se o prémiový titul dostupný za $4.99 na platformě Android. Pokud milujete box nebo sportovní elektronické hry, určitě byste si měli tuto hru vyzkoušet.

## Uhýbání a údery v Omega Knockout

Ve hře budete muset načasovat své údery a uhýbat útokům soupeře, abyste vyšli vítězně z boje. Postavíte se deseti silným soupeřům, každý přinese svůj jedinečný bojový styl a speciální mechaniky. Abyste zvítězili, budete muset rozluštit, jak kontrahovat jejich pohyby.

Dostanete pět power-upů k použití. V současné době nabízí Omega Knockout deset vzrušujících turnajů. Pro větší výzvu můžete otestovat své boxerské dovednosti v režimu Time Attack, abyste mohli směřovat k nejlepším časům dokončení a vysokým skóre.

Omega Knockout přináší nostalgické pocity minulosti díky svým 16-bitovým vizuálům, plynulým animacím a staromódní hudbě. Je velmi snadné se do hry dostat a nabízí odměnu za růst dovedností. 16-bitová grafika a plynulé animace umožňují snadno vidět a uhýbat každému pohybu nepřítele.

Zvídavíte, jak hra vypadá? Podívejte se na krátký náhled zde!

## Budete hrát… nebo bojovat?

Omega Knockout přináší retro pocity s moderním twistem (skrze své herní mechanismy). Jeho boje a unikátní speciální schopnosti nepřátel, které vám nabídnou obtížné výzvy, stojí za to vyzkoušet. Myslíte si, že jste připraveni plavat jako motýl a pálit jako vosa? Pak si hru stáhněte z Google Play Store.

Pokud se stát ultimátním šampionem arkádového boxu nestal vaším snem, máme pro vás něco vhodného! Je to akce, ale bez zapojení boxerského ringu. Podívejte se na nejnovější zprávy.

Článek „Omega Knockout je arkádová boxerská hra se 16-bitovou grafikou“ byl publikován na webu Droid Gamers.

### FAQ:

1. Za kolik je dostupná hra Omega Knockout?
Hra je dostupná za cenu $4.99 na platformě Android.

2. Kolik turnajů nabízí hra Omega Knockout?
Hra nabízí aktuálně deset vzrušujících turnajů.

3. Jaké vizuální prvky má Omega Knockout?
Hra přináší 16-bitovou grafiku a plynulé animace pro lepší sled

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/omega-knockout/