Omezení baterie Note 7 nikoliv na 60%, ale na 80%.

Samsung se snaží všem zákazníkům vyměnit vadné modely mobilního telefonu Galaxy Note 7, ale někteří i přesto modely nevyměňují a nechávají si ty špatně. Proto, aby předešlo situacím, že telefony vyhoří, tak se Samsung rozhodl vyslat do telefonu aktualizaci, která přidává možnost zastavení nabíjení při 80%. Původně bylo v plánu, že Samsung zakáže nabíjení nad […]

Samsung Galaxy Note 7

Samsung se snaží všem zákazníkům vyměnit vadné modely mobilního telefonu Galaxy Note 7, ale někteří i přesto modely nevyměňují a nechávají si ty špatně. Proto, aby předešlo situacím, že telefony vyhoří, tak se Samsung rozhodl vyslat do telefonu aktualizaci, která přidává možnost zastavení nabíjení při 80%.

Původně bylo v plánu, že Samsung zakáže nabíjení nad 60%, ale i přesto můžete nabíjet až k 80%. Stačí vypnout limit na nabíjení do 60%. 

Samsung Galaxy Note 7 nabíjení

Samsung Galaxy Note 7 nabíjení

I přesto Samsung nedoporučuje tuto funkci vypínat, protože právě 80% je maximální možná hranice pro baterii, kde je už nebezpečí přehřátí. Proto Samsung zvolil možnost zastavit nabíjení už při 60% s tím, že se zákazník může sám rozhodnout.