Omniheroes přichází se svou první sezónou: Představujeme Ashen Phantom

Hitová hra Omniheroes se právě chystá na svou první sezónu, která přináší nový příběh, herní mechaniky, exkluzivní systém postupu a mnoho dalšího.Vývojářské studio OmniDream Games vydalo hru Omniheroes v srpnu tohoto…

Omniheroes přichází se svou první sezónou: Představujeme Ashen Phantom

Hitová hra Omniheroes se právě chystá na svou první sezónu, která přináší nový příběh, herní mechaniky, exkluzivní systém postupu a mnoho dalšího.

Vývojářské studio OmniDream Games vydalo hru Omniheroes v srpnu tohoto roku a od té doby si získala obrovskou popularitu. Pouze na platformě Android již hra má více než 1 000 000 stažení a kolem 60 000 recenzí.

Omniheroes je strategické RPG s prvky herního casual stylu, ve kterém svoláváte více než stovku mocných hrdinů, abyste se společně postavili proti silám zla. To vám může znít povědomě, ale Omniheroes přináší několik zajímavých prvků, které zvýší zábavnost hry.

Začněme tím, že vám hra umožňuje interakci s vašimi Valkýrami, které sídlí v sídle Valkýrie. Můžete je léčit, klást jim otázky a budovat s nimi vztahy, které je na bojišti ještě účinnější.

Dalším důležitým prvkem je sofistikovaný systém synergii, který umožňuje kombinovat různé Valkýry a využívat jejich bojové výhody pro dosažení taktické hloubky.

Ale přejděme k hlavnímu tématu, a to je S0 Ashen Phantom, první sezóna Omniheroes.

V první řadě vás čeká zcela nový příběh nazvaný Tome of Itheron, který vás zavede skrze Eternal Gate a odhalí tajemství záhadného nového světa. Během hry budete hledat ztracené relikvie a dávná tajemství.

V rámci toho se také setkáte s dvěma novými hrdinkami, Madeline a Ariana, a budete hrát roli při jejich vzájemném vztahu, čímž odemknete jejich bojový potenciál.

Nový herní režim, roguelike móda zvaná Chaotic Space, nabídne tři mapy s různou obtížností. Budete si vybírat cesty, tvořit sestavy hrdinů a využívat synergii, abyste překonali náročné úrovně a boje s bossem. Cílem je dostat se do cíle a pomocí artefaktů získat výhodu při boji.

Exkluzivní systém postupu nazvaný Eternal Ritual funguje tak, že během hraní získáváte vzácné body zvané Eternal Marks, které vám umožní odemknout různé rituály. Tyto rituály posílí vaše hrdiny na bojišti a přinášejí výhody a nové možnosti ve hře.

Při postupu skrze S0 Ashen Phantom získáte zkušenostní body, které zvýší váš level a tím i atributy postavy. To vám pomůže při různých aktivitách ve hře a umožní vám získat více odměn a zdrojů.

Vrchol sezóny představuje Rift Odyssey, epický souboj, který prověří sílu vašeho týmu a schopnost využít synergii mezi hrdiny a jejich rituály.

Na závěr je tu Foggy Colosseum, ve kterém se nej

Zdroj: https://www.droidgamers.com/features/hit-rpg-omniheroes-is-getting-its-first-season-introducing-ashen-phantom/