Vypnout reklamy

Once Human – mobilní verze brzy spuštěna, beta testy v březnu

Společnosti NetEase Games a Starry Studios mají novinky ohledně svého nadcházejícího hry Once Human. Kromě toho vypustily stylový trailer doprovázející tuto zprávu. Beta test hry bude spuštěn 28. března 2024 pro…

Once Human - mobilní verze brzy spuštěna, beta testy v březnu

Společnosti NetEase Games a Starry Studios mají novinky ohledně svého nadcházejícího hry Once Human. Kromě toho vypustily stylový trailer doprovázející tuto zprávu. Beta test hry bude spuštěn 28. března 2024 pro PC i mobilní hráče. Pokud jste fanoušci survival her, nechte se inspirovat a pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více o beta testu Once Human v březnu!

### Co je Once Human?

Jedná se o survival strategickou hru, kde budete vrženi do světa plného podivných a nadpřirozených věcí. Získáte zbraně k likvidaci podivných bytostí nazývaných Aberrant. Spojte se s ostatními, opravte své útočiště a zjistěte, co se děje s těmito bytostmi, které chtějí vyhladit lidstvo z mapy.

Nejnovější trailer vám umožní nahlédnout do hry. Můžete sbírat materiály, vytvořit bezpečné místo, prozkoumávat tajuplné jeskyně plné podivných věcí, jezdit na vysokých autobusech pro hledání kořisti a bránit své území před všemi těmi nestvůrnými bytostmi. To je ale pořádně hodně práce! Kromě toho si můžete prohlédnout trailer níže.

### Všichni jsou nadšení!

Beta test Once Human v březnu přinese nové noční můry k boji s bestiemi, které mají vrták místo hlavy, a také těžké nové výzvy v podobě bossů. Eternaland je nový přídavek, kde můžete stavět věci, procházet se a řešit hádanky.

Once Human je druhou nejžádanější multiplayerovou online survival hrou na seznamu přání STEAMu. Jejich poslední beta test byl obrovským úspěchem, kdy se během jednoho týdne přihlásilo přes 300 000 lidí. Poslouchali zpětnou vazbu hráčů z minulého testu. Beta test Once Human v březnu přinese novou PVP sezónu, kde si to rozdáte s ostatními.

Pokud plánujete zapojit se do beta testu Once Human na mobilu od 28. března 2024, přejděte na jejich [oficiální webovou stránku](https://www.oncehuman.game/) a zaregistrujte se. Zároveň si můžete přečíst další novinky o [Reverse: 1999 Version 1.4 Update ‚The Prisoner In The Cave‘ Drops On February 29th](https://www.droidgamers.com/news/reverse-1999-version-1-4-update-2/)!

**FAQ:**
– Kdy začíná beta test Once Human?
– Jak si mohu zaregistrovat do beta testu?
– Jaké novinky mohu očekávat ve hře Once Human?

Článek [Once Human Mobile Version Drops Soon, Beta Test Set In March](https://www.droidgamers.com/news/once-human-beta-test-in-march/) byl publikován na webu [Droid Gamers](https://www.droidgamers.com).

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/once-human-beta-test-in-march/