OnePlus 12R Genshin Impact Edition review – „Stylový a obsahem nabitý týmový výkon“

Když jsem poprvé slyšel o spolupráci společnosti OnePlus s miHoYo na vytvoření edice OnePlus 12R inspirované postavou Keqing z hry Genshin Impact, byl jsem velmi skeptický. Předem jsem to odsoudil, přemýšleje,…

OnePlus 12R Genshin Impact Edition review - „Stylový a obsahem nabitý týmový výkon“

Když jsem poprvé slyšel o spolupráci společnosti OnePlus s miHoYo na vytvoření edice OnePlus 12R inspirované postavou Keqing z hry Genshin Impact, byl jsem velmi skeptický. Předem jsem to odsoudil, přemýšleje, že to bude prostě fialový telefon s neskutečně přehnanou cenou. Po týdnu s ním však rád hlásím, že jsem byl neuvěřitelně špatný, šokujícím způsobem na obou bodech.

Telefon OnePlus 12R Genshin Impact Edition ve spolupráci s miHoYo je jako Vánoce znovu. Na první pohled zaujme design inspirovaný postavou Keqing a kvalitní zpracování, které od společnosti OnePlus již známe. Telefon je však více než jen vizuálně poutavý kousek elektroniky. Jeho výkon a funkce jsou na velmi vysoké úrovni, což mě mile překvapilo.

Klíčovým prvkem pro mě byla zejména výdrž baterie a výkonové schopnosti telefonu. S hrou Genshin Impact je to opravdu hračka a telefon zvládá náročné herní scény bez zaváhání. Kromě toho se mi líbila i kvalita displeje a citlivost dotykového ovládání.

Celkově musím uznat, že edice OnePlus 12R Genshin Impact Edition je velmi dobře vyvedený smartphone, který nabízí nejen vkusný design, ale také skvělý výkon a funkce. Moje počáteční skepse se obrátila na nadšení a já teď nedokážu narazit na jediný negativní bod.

FAQ:
1. Jak se liší OnePlus 12R Genshin Impact Edition od standardní verze OnePlus 12R?
Edice Genshin Impact nabízí speciální design inspirovaný postavou Keqing a obsahuje také exkluzivní doplňky jako tematické pozadí či téma.

2. Bude edice OnePlus 12R Genshin Impact dostupná i mimo Čínu?
Ano, telefon bude dostupný i na dalších trzích po celém světě, přičemž je vhodné sledovat oficiální stránky společnosti OnePlus pro aktuální informace.

3. Je cena telefonu OnePlus 12R Genshin Impact Edition opravdu tak vysoká, jak jsem se obával?
I když se může zdát cena inicializace vyšší, vzhledem k nabízeným funkcím a jedinečnému designu je telefon velmi dobře vyvážený a stojí za svou cenu.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/handset-reviews/oneplus-12r-genshin-impact-edition/