OnePlus 3 bude možná mít až 6 GB RAM

OnePlus 3 se očekává právě v druhém kvartálu tohoto roku, ale už se blížíme k polovině roku 2016 a stále nemáme dostatek informací. Proto právě začínají různé dohady. Podle všech informací, které kolují internetem, tak bude mít OnePlus 3 dvě varianty. Jedna z nich bude mít neuvěřitelné množství RAM. Specifikace OnePlus 3 Testy, které probíhají […]

OnePlus 3

OnePlus 3 se očekává právě v druhém kvartálu tohoto roku, ale už se blížíme k polovině roku 2016 a stále nemáme dostatek informací. Proto právě začínají různé dohady.

Podle všech informací, které kolují internetem, tak bude mít OnePlus 3 dvě varianty. Jedna z nich bude mít neuvěřitelné množství RAM.

Specifikace OnePlus 3

Testy, které probíhají a unikají na veřejnost poukazují na to, že se jedná o varianty A3000 a A3003. Obě tyto varianty mají Snapdragon 820. Stále jsou tu ale zmatky v modelových označení a kódových označení.

V prvé řadě tady máme test dvou telefonu. Oba testy s označením A3000. Jedno zařízení se nazývá „Rain“ a má 5 palcový LCD displej 1080p s 4GB Ram 

Druhé zařízení je „Rain Rain“ a opět má 5 palcový 1080p displej o velikosti 6 GB RAM.

Pak tady máme třetí test zařízení A3003 Rain Rain, který má pouze 4 GB RAM… Docela zmatečné pojmenování testovacích modelů.

Možná prováděli test druhé varianty mobilu jak se 6 GB RAM, tak i se 4 GB RAM a právě 4 GB verzi pojmenovali A3003, což může být finální. Vše se dozvíme do dvou měsíců.

Ostatní hardware má 64 GB interní paměti, 16 MPx fotoaparát, 8 MPx přední fotoaparát, NFC, WiFi, Bluetooth.