OnePlus 3 se dobře drží v rukách, řekl šéf OnePlus

Takové jedno tajemství tkví za úspěchem OnePlus mobilní strategie v jejich krátké historii je to, že většinou odhalují postupně své nové produkty ještě před samotným oznámením. OnePlus 3 má přitom vyjít na konci tohoto čtvrtletí. Hlavní šéf OnePlus byl vzat na Weibo, kde vychvaloval OnePlus 3, jak se dobře drží v rukách. Nové OnePlus 3 […]

OnePlus 3

Takové jedno tajemství tkví za úspěchem OnePlus mobilní strategie v jejich krátké historii je to, že většinou odhalují postupně své nové produkty ještě před samotným oznámením. OnePlus 3 má přitom vyjít na konci tohoto čtvrtletí.

Hlavní šéf OnePlus byl vzat na Weibo, kde vychvaloval OnePlus 3, jak se dobře drží v rukách.

Nové OnePlus 3 má být lehčí a příjemnější do vašich ruk. OnePlus 2 bylo těžké a společnost to chtěla změnit. Nedávno také unikly fotografie tohoto telefonu.

OnePlus 3

OnePlus 3

OnePlus 3

OnePlus 3

Pokud jsou obrázky správné, tak OnePlus 3 bude mít celokovóvý vzhled. V přední části telefonu bude mít snímač otisků prstů.

OnePlus 3 bude mít 4 GB RAM, 32 GB interní úložiště. Jedná se o první verzi. Druhá verze telefonu bude mít 6GB RAM a 64 GB interní paměť. Oba telefony poběží na Snapdragon 820.

OnePlus 3

OnePlus 3

OnePlus 3 by měl podporovat NFC a mít 3000mAh s možnosti Quick Charge. 8MPx přední fotoaparát a 16MPx zadní fotoaparát.