OnePlus 5 bude mít 8GB RAM

Jelikož je číslo 4 v Číně špatné znamení (vypadá to, že se jedná o slovo pro smrt). Očekává se tedy, že OnePlus přeskočí číslo 4 a naběhne tedy na OnePlus 5. Nový mobilní telefon využije high-end specifikace. Minulý rok byl telefon OnePlus 3, který disponuje 6GB RAM a podle nejnovějších spekulací přijde na trh OnePlus […]

OnePlus mobilní telefon

Jelikož je číslo 4 v Číně špatné znamení (vypadá to, že se jedná o slovo pro smrt). Očekává se tedy, že OnePlus přeskočí číslo 4 a naběhne tedy na OnePlus 5. Nový mobilní telefon využije high-end specifikace.

Minulý rok byl telefon OnePlus 3, který disponuje 6GB RAM a podle nejnovějších spekulací přijde na trh OnePlus 5 s 8GB RAM. Jedná se tak o 2x více pamětí, než můžeme v těchto dnech naleznout ve vlajkových telefonu.

Nový telefon OnePlus 5 bude disponovat chipsetem Snapdragon 835, který obsahuje osmi-jádrový procesor a Adreno 540. Dále se bude pokračovat ke zmírnění rámečků kolem displeje. V takové situaci dojde k rozšíření LCD displeje a bude moci nabídnout rozlišení 1440 x 2560 px. 

Mobilní telefon dorazí na trh ve druhé polovině roku. Cena se pohybuje pod 500$, což je docela slušně nízká cena.

zdroj: PCPop.com