OnePlus 5 v testu ohebnosti, poškrábání i ohně

Když se na video podíváte, tak je zde ukázka obrovské podobnosti s iPhone 7. Applu se na trhu v Číně daří docela špatně a Čína chtěla, aby Apple z tohoto trhu odešel, jde vidět že Číně je naprosto jedno, že telefon designově úplně zkopíruje. Na Youtube se objevilo video, kde je proveden test, jak si […]

OnePlus 5

Když se na video podíváte, tak je zde ukázka obrovské podobnosti s iPhone 7. Applu se na trhu v Číně daří docela špatně a Čína chtěla, aby Apple z tohoto trhu odešel, jde vidět že Číně je naprosto jedno, že telefon designově úplně zkopíruje.

Na Youtube se objevilo video, kde je proveden test, jak si telefon vydrží v případě, kdy ho poškrábete nožem. Může se totiž stát, že v kapse budete mít kámen, tak telefon pravděpodobně poškrábete.

Poškrábání

Avšak odolá klíčům nebo mincím. Takže vlastně těm věcem, které většinou nosíme po kapsách. V tomto testu OnePlus 5 uspěl.

Test výdrž displeje proti ohni

Další test probíhal za pomocí ohně. LCD displeje si většinou s ohněm poradí a pokud se udělá na dislpeji černá tečka, tak většinou zmizí, ale OnePlus 5 přišel s AMOLED displejem a v takové situaci jizvy zůstanou. Ovšem pokud by váš telefon přišel do styku s ohněm, tak bílá tečka na displeji by byla vaše nejmenší starost. Opět v testu uspěl.

Test ohebnosti

Poslední test byl ohebnosti. Na chvíli jsme si mysleli, že telefon praskne. OnePlus 5 se nedokáže moc ohnout a zároveň nemá žádné trvalé následky, což docela vypovídá o kvalitě výroby.

Jedná se o solidní telefon, který se podobá iPhone 7 Plus, ale je zároveň mnohem levnější.