OnePlus 5 rendery se specifikacemi i cenou

Už zbývá jen jeden týden před tím, než bude OnePlus 5 plně odhalen. O tomto telefonu koluje spousta informací. K dispozici je oficiální render i docela plný list specifikací s cenami. Render není úplně čistý, ale dá se povšimnout docela velké podoby iPhone 7 Plus a jeho zadní strany. Inspirace se určitě nezapře. Telefon OnePlus […]

OnePlus 5

Už zbývá jen jeden týden před tím, než bude OnePlus 5 plně odhalen. O tomto telefonu koluje spousta informací. K dispozici je oficiální render i docela plný list specifikací s cenami.

Render není úplně čistý, ale dá se povšimnout docela velké podoby iPhone 7 Plus a jeho zadní strany. Inspirace se určitě nezapře.

OnePlus 5

OnePlus 5

Telefon OnePlus 5 má mít 16MPx + 20 MPx fotoaparát s f/1.7 a f/2.6. Dále nechybí velký displej 5.5 palců s rozlišením 1080p. Keramický snímač otisků prstů je pod displejem, tak jak to měl Samsung Galaxy S7, ale S8 již nikoliv. Rozeznat otisk dokáže do 0.2 sekund.

Je také potvrzen nový chipset Snapdragon 835 se 6 nebo 8GB RAM. Telefon má 3300 mAh a nabíjení probíhá přes Dash Charge. Z 0% na 92% dokáže nabít za 1 hodinu.

OnePlus 5 se začne prodávat za 479$.