Vypnout reklamy

OnePlus 5 s obrovskou RAM. Potvrzeno na Geekbench

OnePlus 5 bude teprve odhalen. Své odhalení má naplánováno na 20. Června, ale ještě před tím se dostávají na povrch docela zásadní informace. Už víme, jak bude přibližně telefon vypadat, že bude mít Snapdragon 835. Nevěděli jsme, kolik bude mít RAM, ale tohle již víme také. Telefon bude poháněn chipsetem Snapdragon 835 a ponese osmijádrový […]

OnePlus 5 bude teprve odhalen. Své odhalení má naplánováno na 20. Června, ale ještě před tím se dostávají na povrch docela zásadní informace. Už víme, jak bude přibližně telefon vypadat, že bude mít Snapdragon 835. Nevěděli jsme, kolik bude mít RAM, ale tohle již víme také.

Telefon bude poháněn chipsetem Snapdragon 835 a ponese osmijádrový procesor s Adreno 540. Telefon podle všeho bude mít 8GB RAM, a tak se málokdy stane, že by se telefon zasekl. Díky tomu dostává OnePlus 5 hladký průběh v multitaskingu. Výhoda pro ty, kteří se rádi přepínají z jedné aplikace do druhé.

Test Geekbench

Test Geekbench OnePlus 5

Test Geekbench OnePlus 5

Dnes se telefon objevil na Geekbench, kde jsou všechny tyto specifikace potvrzeny. Objevil se totiž s 8GB RAM a Snapdragon 835.

Skóre je následující:

  • 1917 bodů v testu jedno jádro
  • 6562 bodů v testu více jádro

OnePlus 5 bude mét 3300 mAh baterií. Zároveň informujeme, že telefon podle všeho dokáže udělat perfektní fotografie v horších světelných podmínkách.