OnePlus 6 bude stát okolo 600$

OnePlus 6 se pravděpodobně stane nejdražším zařízením společnosti OnePlus. Už nějakou dobu se hovoří o tom, že společnost bude tlačit cenu nahoru a ani se nedivíme, protože telefony jsou vyprodané, tak proč nezvednou cenu až na úroveň, kdy takto vyprodat nepůjdou? Jak se říká, když lidé za takovou cenu nakupují,
OnePlus 6

OnePlus 6 se pravděpodobně stane nejdražším zařízením společnosti OnePlus. Už nějakou dobu se hovoří o tom, že společnost bude tlačit cenu nahoru a ani se nedivíme, protože telefony jsou vyprodané, tak proč nezvednou cenu až na úroveň, kdy takto vyprodat nepůjdou?

Jak se říká, když lidé za takovou cenu nakupují, proč ji nezkusit zvednout? OnePlus 6 má stát asi 555$ za levnější verzi, který bude mít 6GB RAM a 64GB interní úložiště.

Za vyšší variantu lidé zaplatí 600$ a to je varianta se 128GB interní pamětí a stejnou RAM.

Chybí varianta s 8GB

Původně se mluvilo i o variantě, která disponuje 8GB RAM, ale je zajímavé, že v cenové nabídce tato možnost není. Je možné, že se neobjeví jenom v indií, protože tyto ceny jsou z Indického trhu.

OnePlus 6 bude disponovat čipem Snapdragon 845, prémiové sklíčko, displej s poměrem 18:9, Android 8.1 a oficiální představení bude 16. května v Londýně. Prodej začne hned po tomto představení.