Vypnout reklamy

OnePlus si rezervovalo událost v Londýně a to 16. května, kde odhalí svůj očekávaný telefon OnePlus 6. Tato událost v Londýně přijde o 1 den dříve, než událost v Beijing a Indií, která je zde naplánovaná na 17. května (časový rozdíl a nicméně to vyjde naprosto nastejno). Specifikace Datum představení Specifikace O OnePlus 6 již většinu věcí víme. Bude disponovat […]

OnePlus si rezervovalo událost v Londýně a to 16. května, kde odhalí svůj očekávaný telefon OnePlus 6. Tato událost v Londýně přijde o 1 den dříve, než událost v BeijingIndií, která je zde naplánovaná na 17. května (časový rozdíl a nicméně to vyjde naprosto nastejno).

  • Specifikace
  • Datum představení
OnePlus 6 oficiálně

OnePlus 6 oficiálně

Specifikace

O OnePlus 6 již většinu věcí víme. Bude disponovat 6.28 palcovým AMOLED displejem s rozlišením 1080×2280, 16MPx + 20MPx duálním fotoaparátem a čipem Snapdragon 845 a 8GB RAM.

Na událost se může přihlásit maximálně 1000 lidí, protože tolik je tady lístků. Lístek stojí okolo 16 liber, ale po vypotřebování bude stát 30 liber. Zaregistrovat se můžete přes stránky OnePlus.

Buroň Tomáš
Tágy: