OnePlus 6 přijde se snímačem otisků pod displejem

Jeden telefon bude mít snímač otisků pod displejem, některý zase ne. Jedno víme jistě. Ani Samsung Galaxy S9 ani iPhone X tímto snímačem nedisponuje a disponovat nebude. Avšak společnost OnePlus oznámila, že nový OnePlus 6 bude mít snímač otisků prstů pod displejem. OnePlus 6 bude disponovat snímačem otisků pod displejem. Další důležitá zpráva napovídá tomu, […]

OnePlus 5 - o tento telefon je obrovský zájem!

Jeden telefon bude mít snímač otisků pod displejem, některý zase ne. Jedno víme jistě. Ani Samsung Galaxy S9 ani iPhone X tímto snímačem nedisponuje a disponovat nebude. Avšak společnost OnePlus oznámila, že nový OnePlus 6 bude mít snímač otisků prstů pod displejem.

OnePlus 6 bude disponovat snímačem otisků pod displejem. Další důležitá zpráva napovídá tomu, že mobilní telefon dorazí na trh v Březnu roku 2018, což je vlastně datum vydání Samsung Galaxy S9. Co je zvláštní, že Samsung Galaxy S9 snímačem pod displejem disponovat nebude.

Nicméně na CES 2018 se má objevit telefon, který bude mít snímač otisků prstů pod displejem, a tak OnePlus nebude úplně první. Kdo to ale bude, to se dozvíme až v Lednu 2018.