OnePlus 6 přijde v Červnu se Snapdragon 845

V minulém roce v Prosinci Qualcomm vydal takový list, kde jsou sepsané mobilní telefony, které budou mít nový čip Snapdragon 845. Šéf OnePlus dnes potvrdil, že se bude jednat o Snapdragon 845. Ono by to bylo docela špatné, kdyby vlajkový telefon OnePlus neměl nejnovější čip. Telefon se zároveň dostane na trhu ve druhém čtvrtletí a […]

OnePlus 5 - o tento telefon je obrovský zájem!

V minulém roce v Prosinci Qualcomm vydal takový list, kde jsou sepsané mobilní telefony, které budou mít nový čip Snapdragon 845. Šéf OnePlus dnes potvrdil, že se bude jednat o Snapdragon 845.

Ono by to bylo docela špatné, kdyby vlajkový telefon OnePlus neměl nejnovější čip. Telefon se zároveň dostane na trhu ve druhém čtvrtletí a podle všeho 30. června. Šéf nepotvrdil jméno pro tento telefon, nicméně je asi jasné, že to bude OnePlus 6.

Nejsou si však jistí, jestli i tento rok vydá OnePlust druhý telefon OnePlus 6T. Většinou vylepšeným modelem nahradí stávající. Nicméně je tady ta možnost. Nakonec Čínská společnost otvírá brány do světa US, kde mají nasmlouvané hned několik operátoru, kteří budou telefony prodávat.