Vypnout reklamy
24.12.2018

OnePlus 6T v reklamním videu, kde je odstraněn rámeček

Magazíny, různé obchody a mnoho dalších dělají různé věci, aby si vylepšily fotografií. Vyhladí rohy, přidají barvy. To vše proto, aby produkt vypadal atraktivně. Vypadá to, že se i toto děje mezi mobilními telefonu. Firma OnePlus vydala reklamní video, které tak trochu nekoresponduje s realitou.

Android Police informuje na 43 sekundu, kde vidíme chlápka, jak hraje Fortnite na OnePlus 6T. Jsme si jistí, že editace telefonu proběhla. Spodní část rámečku je totiž odstraněna a výřez ve tvaru kapky je úplně malinký.

Firma OnePlus totiž ví, že lidé letí na displeje od okraje k okraji, ale není to jen OnePlus, je to spoustu jiných firem. Proto je potřeba být obezřetní při nákupu, protože to co vidíte v reklamně nemusí být to, co je v reálu.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.