Vypnout reklamy

Jak už to tak bývá každý rok, tak OnePlus 6 obdrží svou vylepšenou verzi OnePlus 6T, která bude mít o něco vylepšený hardware. Jako každý rok se nový vylepšený telefon objeví na podzim. Takže stále máme spoustu času na nejrůznější úniky informací, fotografie, rendery. Jako vždy vše začíná certifikací. Tu dnes máme. První zastávkou je […]

Jak už to tak bývá každý rok, tak OnePlus 6 obdrží svou vylepšenou verzi OnePlus 6T, která bude mít o něco vylepšený hardware. Jako každý rok se nový vylepšený telefon objeví na podzim. Takže stále máme spoustu času na nejrůznější úniky informací, fotografie, rendery. Jako vždy vše začíná certifikací. Tu dnes máme.

První zastávkou je tedy EEC. Uniklý dokument má telefon s modelovým číslem A6013. Ze zprávy toho moc nejde vyčíst, protože zde vidíme pouze modelové číslo. Žádné specifikace nejsou zmíněny.

OnePlus 6T certifikace z EEC

OnePlus 6T certifikace z EEC

Nicméně podle všeho se můžeme těšit na trojitou kameru, vylepšený Dash Charge a opětovně výřez na přední části displeje. Co je smutné, tak to je snímač otisků prstů pod displejem, což se nestane. OnePlus čeká, až bude tato technologie levnější, protože by museli své telefony zdražit, což nechtějí dělat.

Nového telefonu OnePlus 6T se dočkáme někdy v Listopadu.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)