Vypnout reklamy

OnePlus 7 Pro 5G telefon obdrží aktualizaci Android 10 již velmi brzy. Tento telefon vyžaduje značnou dávku optimalizace a proto si dává OnePlus načas.

20.11.2019

OnePlus 7 Pro 5G obdrží aktualizaci Android 10 v roce 2020

OnePlus již aktualizoval telefony OnePlus 7 a OnePlus 7 Pro, avšak telefone OnePlus 7 Pro 5G stále ne a podle OnePlus dorazí aktualizace až v prvním čtvrtletí 2020.

Šéf společnosti Lau sdělil o 5G verzi, že se musí aktualizace připravit, protože tato verze vyžaduje hlubší úroveň porozumění a zároveň je potřeba provést několik testů a optimalizace a to jak na straně hardwaru, tak i softwaru.

OnePlus nechce vypouštět polotovary a jelikož je 5G nová technologie, tak nechce v telefonu nic pokazit. Nový systém Android 10 ale bude na telefonu OnePlus 7 Pro 5G co nejdřív to bude možné.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)