Vypnout reklamy

OnePlus 7T dostane super-slow motion nahrávání

Vydáno dne: 5.10.2019

OnePlus 7T dostane super-slow motion nahrávání při 960fps a 720p rozlišení a to díky nové aktualizaci, která dorazí na tento nový telefon.

I přesto, že samotný telefon má spoustu zajímavých funkcí, tak některou funkci i přesto nedisponuje. Jedná se o super-slow motion nahrávání při 960fps.

Právě tuto funkci má firma OnePlus dostat na telefon za pomoci aktualizace softwaru, která funkci přidá a odemkne.

Jedná se o oficiální prohlášení společnosti, která pro tento nový telefon přinese aktualizaci, která dovolí nahrávat super slow-motion vide při 960fps v 720p rozlišení. Je to docela výrazný krok oproti předchozím telefonu OnePlus, které měly nahrávání při 480fps a stejném rozlišení.

OnePlus 7T
OnePlus 7T

Avšak senzory v těchto telefonech nezvládaly nahrávat při 960 snímků za sekundu, a proto zde není aktualizace ani možná.

Dále nový telefon 7T obdrží možnost nahrávat 4K videa se svým širokoúhlým senzorem. Původně byl limit 2160p u senzoru hlavní kamery a teleskopické, mezitím co širokoúhlý senzor zvládal pouze 1080p.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
OnePlus 7 Pro 5G obdrží aktualizaci Android 10 v roce 2020
OnePlus 7T

OnePlus 7 Pro 5G telefon obdrží aktualizaci Android 10 již velmi brzy. Tento telefon vyžaduje značnou dávku optimalizace a proto Přečíst si více

OnePlus 7T Pro oficiálně
OnePlus 7T Pro

Nový telefon OnePlus 7T Pro byl oficiálně představen. Nikterak výrazné vylepšení oproti klasické verze OnePlus 7T nečekejte.

OnePlus 7T oficiálně
OnePlus 7T

Nový telefon OnePlus 7T je oficiálně představen. Jedná se o vylepšenou verzi klasického telefonu OnePlus 7. Přetaktovaný čip, vylepšená kamera.

OnePlus 7T na novinářských fotografiích
OnePlus 7T Pro

OnePlus 7T je na novinářských fotografích v hezké barvě, která má dva odstíny. Telefon však nenabídne nikterak vysoký výkon a Přečíst si více

Tágy: