Vypnout reklamy
5.10.2019

OnePlus 7T dostane super-slow motion nahrávání

I přesto, že samotný telefon má spoustu zajímavých funkcí, tak některou funkci i přesto nedisponuje. Jedná se o super-slow motion nahrávání při 960fps.

Právě tuto funkci má firma OnePlus dostat na telefon za pomoci aktualizace softwaru, která funkci přidá a odemkne.

Jedná se o oficiální prohlášení společnosti, která pro tento nový telefon přinese aktualizaci, která dovolí nahrávat super slow-motion vide při 960fps v 720p rozlišení. Je to docela výrazný krok oproti předchozím telefonu OnePlus, které měly nahrávání při 480fps a stejném rozlišení.

OnePlus 7T
OnePlus 7T

Avšak senzory v těchto telefonech nezvládaly nahrávat při 960 snímků za sekundu, a proto zde není aktualizace ani možná.

Dále nový telefon 7T obdrží možnost nahrávat 4K videa se svým širokoúhlým senzorem. Původně byl limit 2160p u senzoru hlavní kamery a teleskopické, mezitím co širokoúhlý senzor zvládal pouze 1080p.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.