Vypnout reklamy

OnePlus 7T na novinářských fotografiích

Vydáno dne: 25.9.2019

OnePlus 7T je na novinářských fotografích v hezké barvě, která má dva odstíny. Telefon však nenabídne nikterak vysoký výkon a bude mít spíše stejný, jako 7 Pro.

K dispozici máme novinářské fotografie nového telefonu OnePlus 7T. Prakticky se jedná jen o vylepšenou verzi standardního OnePlus 7T.

OnePlus 7T
OnePlus 7T

Rendery tohoto telefonu jsme mohli vidět ještě nedávno, ale barevná kombinace nebyla úplně přesná. Dnes vidíme telefon, který má dvoubarevná záda a to z vrchu tmavě modrá až do světle modré.

Je ale zajímavé vídat, jak se od sebe barevně liší standardní OnePlus 7 a novým OnePlus 7T Pro. Avšak 7T Pro nebude mít co se týče specifikací nijaký upgrade oproti 7 Pro. Podle všeho se pouze využije přetaktovaný Snapdragon 855+ s podporou 960fps slow-motion videa.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
OnePlus 7 Pro 5G obdrží aktualizaci Android 10 v roce 2020
OnePlus 7T

OnePlus 7 Pro 5G telefon obdrží aktualizaci Android 10 již velmi brzy. Tento telefon vyžaduje značnou dávku optimalizace a proto Přečíst si více

OnePlus 7T Pro oficiálně
OnePlus 7T Pro

Nový telefon OnePlus 7T Pro byl oficiálně představen. Nikterak výrazné vylepšení oproti klasické verze OnePlus 7T nečekejte.

OnePlus 7T dostane super-slow motion nahrávání
OnePlus 7T Pro

OnePlus 7T dostane super-slow motion nahrávání při 960fps a 720p rozlišení a to díky nové aktualizaci, která dorazí na tento Přečíst si více

OnePlus 7T oficiálně
OnePlus 7T

Nový telefon OnePlus 7T je oficiálně představen. Jedná se o vylepšenou verzi klasického telefonu OnePlus 7. Přetaktovaný čip, vylepšená kamera.

Tágy: