Vypnout reklamy

OnePlus 8 – 3D rendery a video

Vydáno dne: 30.3.2020

OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro k dispozici na renderech a máme také video. Pojďme se podívat, kdy telefon dorazí, co nabídne a kolik bude stát.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Dva nové telefon OnePlus 8 a OnePlus 8 Pro budou k dispozici od poloviny dubna. Jedná se o 5G telefony.

Tyto dva nové telefony dorazí s novým designem a vylepšenou obrazovkou. Poprvé firma uvede displej s dírou v displeji pro selfie kameru. Telefon je také vodotěsný. Dále dochází na vylepšení trojitého fotoaparátu, čipu, kapacity baterie.

Displej

Ve videu je pak zobrazena varianta Pro OnePlus 8. Nicméně standardní a verze Pro se liší zájmena ve velikosti displeje, kdy standard má 6.5 palců displej a 6.7 palců Pro displej. Dále nebude chybět ToF senzor.

Určitě bude mít OnePlus 8 obnovovací frekvenci displeje 90Hz. Standardní model nabídne 6.5 palcový displej AMOLED s Full HD+. Model Pro pak bude mít obrazovku 6.7 palcový.

OnePlus 8
OnePlus 8

OnePlus 8 bude mít pravděpodobné 32MPx fotoaparát. U verze Pro bude pravděpodobně vedle selfie kamery také 3D ToF kamera. Lišit se modely budou také stupněm krytí.

Fotoaparát

OnePlus 8 má mít trojitou kameru. Širokoúhlý fotoaparát se 60MPx, ultraširokoúhlý 16MPx a fotoaparát, který se stará o ZOOM, tak bude mít 13MPx. Má být k dispozici 5x hybridní ZOOM. U verze “Pro” bude integrovaná kamera ToF.

Čipová sada

Telefony budou mít čipovou sadu Snapdragon 865 a samozřejmě více RAM a to 8GB RAM a verze Pro dokonce až 12GB RAM.

Kapacita baterie bude od 4000mAh do 4500mAh. S technologií Warp Charge bude nabíjení mnohem rychlejší. 30W bude k dispozici u standardní verze a 50W u verze Pro.

Cena

Cena se bude pohybovat okolo 675€, tedy okolo 13 000,- Kč. Telefony pak dorazí někdy v polovině dubna 2020.

Zdroj

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)

Populární příspěvky