Vypnout reklamy

OnePlus 8 Pro a test baterie při 120Hz a 60Hz

Vydáno dne: 25.5.2020

K dispozici máme test telefonu OnePlus 8 Pro a tedy jeho baterie a výdrže a to při 120Hz obnovovací frekvenci a zároveň při 60Hz.

Zajímá vás, co udělá s baterií, pokud si dáte v telefonu OnePlus 8 Pro 60Hz obnovovací frekvenci nebo 120Hz? Pojďme se podívat na test.

Abychom se dostali do obrazu, tak baterie v tomto telefonu je 4510mAh a k dispozici je nabíječka 30W.

Server Phonearena se nejprve zaměřila na klasické prohlížení internetu ve chvíli kdy skrolujete a jste na sociálních sítích, takže naprostá klasika. Se 120Hz obnovovací frekvenci bylo toto prohlížení opravdu svižné.

Jak si pak telefon vedl třeba při prohlížení YouTube videí?

A poté nejzajímavější je asi hraní her, kde OnePlus 8 Pro vítězí oproti ostatním telefonům na plné čáře, protože vydrží až 10 hodin a 33 minut.

Další zajímavé příspěvky
OnePlus 8 Pro na videu
OnePlus 8 Pro

OnePlus 8 Pro ve videu, kde se dočkal naprostého rozebrání a ukázání jednotlivých modulů, chlazení, USB a dalších věcí, které Přečíst si více

OnePlus 8 Pro v testu odolnosti
OnePlus 8 test odolnosti

OnePlus 8 Pro v testu odolnosti prošel na jedničku. Nezlomil se, poškrábat ho dokázal až na 6 stupni.. Za prodejní Přečíst si více

Parádní 120Hz displej OnePlus 8 Pro 5G na videu
OnePlus 8 Pro 5G

OnePlus 8 Pro 5G má podle všeho nejsvětlejší, nejostřejší a nejplynulejší displej na světě a to díky obnovovací frekvencí 120Hz.

OnePlus 8 telefony mají A+ skóre v testu displeje
OnePlus 8

Nejnovější telefon OnePlus 8 bude mít A+ displej podle serveru DisplayMate. Telefony budou mít 120Hz displej a 90Hz u standardní Přečíst si více

Tágy: