Vypnout reklamy

OnePlus Gallery má nyní možnost 4K 60fps video editace

Vydáno dne: 21.9.2020

OnePlus mobilní telefon nabízí nově editaci 4K 60fps videí. Do této doby jste museli k tomu využívat aplikaci třetí strany, protože telefony OnePlus umí nahrávat ve 4K při 60fps, ale jeho editační nástroj ne.


OnePlus chytrý telefon má již pár let možnost nahrávat ve 4K rozlišení při 60fps, ale pokud dojde na editaci, tak musíte využívat aplikací třetí strany.

Nyní však je k dispozici aktualizace na verzi 3.12.28 pro aplikaci OnePlus Gallery, která zároveň přináší 4K 60fps editaci.

Aktualizace také umožňuje projektovat své fotografie do OnePlus TV z aplikace Gallery. Opravuje chyby při sdílení fotografií z galérie, červené barvy a chybějící fotografie. Dále opravuje slow-motion videa, přidává možnost projekce na OnePlus TV a přidává editaci 4K 60fps videí.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Šéf společnosti OnePlus rozšířil svou roli v Oppo a Realme
OnePlus

Šéf společnosti OnePlus získal novou roli ve společnosti, která dohlíží právě na OnePlus, Oppo a Realme. Dohlédne tak na to, Přečíst si více

OnePlus představuje design Always On Displeje
OnePlus 65W nabíječka

OnePlus dorazí s funkcí Always on Displej. Dlouhodobě očekávaná funkce bude k dispozici na telefonech OnePlus 6 a novějšími.

OnePlus dorazí se 65W rychlou nabíječkou
OnePlus 65W nabíječka

Skvělá 65W rychlá nabíječka od OnePlus, která nyní dorazí k nejnovějšímu telefonu. je to skvělá zpráva, protože plné nabití bude Přečíst si více

OnePlus má problém s bezpečností. Unikly jména zákazníků, taktéž emaily i čísla.
OnePlus 8 Pro

OnePlus má v této chvíli problém s úniky osobních dat. Jedná se o data z objednávek a tedy o jméno, Přečíst si více

Tágy: