OnePlus má ochranou známku Warp Charge

Dash Charge je jedna z oblíbených funkcí u OnePlus telefonech, ale společnost si teď zaregistrovala ochrannou známku na Warp Charge. Asi jednoduchým vysvětlení této registrace je to, že OnePlus měla s Dash Charge problémy v EU a to díky jménu Bragi Dash (bezdrátové sluchátka, nic co by bylo blízko
OnePlus 6

Dash Charge je jedna z oblíbených funkcí u OnePlus telefonech, ale společnost si teď zaregistrovala ochrannou známku na Warp Charge. Asi jednoduchým vysvětlení této registrace je to, že OnePlus měla s Dash Charge problémy v EU a to díky jménu Bragi Dash (bezdrátové sluchátka, nic co by bylo blízko nabíjení).

Přihláška k této ochranné známce Warp Charge zahrnuje nabíječky, kabely pro telefony, ale nejsou zde specifikace ohledně výkonu.

Nynější Dash Charge a VOOC nabíječka má 20W zatímco Huawei Super Charge umí až 22.5W. Huawei již testuje 40W nabíječku a Super  VOOC ještě více a to 50W (5V na 10A)

V této chvíli se jedná pouze o změnu názvu, ale u OnePlus 6T můžeme taktéž očekávat vylepšení v oblasti nabíjení OnePlus telefonu.

Zdroj