Vypnout reklamy

OnePlus nabízí zdarma výměnu obrazovky postiženým zákazníkům s permanentními zelenými linkami

OnePlus nabízí zdarma výměnu displejů pro své zákazníkyV posledních letech všechny nejlepší telefony se systémem Android byly vybaveny vynikajícími OLED panely. Nicméně v nedávné době se objevuje stále více stížností od…

OnePlus nabízí zdarma výměnu obrazovky postiženým zákazníkům s permanentními zelenými linkami

OnePlus nabízí zdarma výměnu displejů pro své zákazníky

V posledních letech všechny nejlepší telefony se systémem Android byly vybaveny vynikajícími OLED panely. Nicméně v nedávné době se objevuje stále více stížností od uživatelů, kteří si stěžují na trvalé zelené linie na svém AMOLED displeji, které se objevují z ničeho nic. Co je horší, výměna displeje se zdá být jediným řešením. Avšak jelikož jsou telefony 2-4 roky staré, vypršela záruka, což znamená, že majitel si musí sám platit za opravu. Nyní, po mnoha stížnostech a podnětech uživatelů, OnePlus nabízí postiženým zákazníkům zdarma výměnu displeje.

Tato informace potěší mnoho majitelů telefonů OnePlus, kteří se ocitli v této nešťastné situaci. Problém s trvalými zelenými linkami se vyskytuje na různých modelech značky OnePlus, jako jsou OnePlus 5, OnePlus 7T a OnePlus 8 Pro. Vzhledem k tomu, že tato vada není pouze izolovaným případem, ale je rozšířená mezi uživateli, společnost se rozhodla přijmout opatření a pomoci postiženým zákazníkům.

Podle oficiálního prohlášení OnePlus bude nabízet bezplatnou výměnu displeje pouze pro tytelefony, které jsou mysotane určitými podmínkami. Jedná se o telefony, které byly zakoupeny přímo od společnosti OnePlus nebo od autorizovaných obchodníků. Zákazníci musí doložit doklad o nákupu a prokázat, že se jedná o problém způsobený vadou displeje a ne špatným používáním nebo poškozením.

Společnost OnePlus se tak rozhodla jednat rychle a odpovědně na stížnosti uživatelů a nabídnout jim bezplatnou opravu. Tento krok jasně ukazuje, že společnost si váží svých zákazníků a snaží se jim poskytnout co nejlepší možnou péči.

FAQ:

Q: Jsou všechny modely telefonů OnePlus opravovány zdarma?

A: Ne, nabídka zdarma výměny displejů platí pouze pro telefony, které splňují určité podmínky a byly zakoupeny přímo od společnosti OnePlus nebo od autorizovaných obchodníků.

Q: Jak mohu požádat o bezplatnou výměnu displeje?

A: Zákazníci musí doložit doklad o nákupu a prokázat, že problém je způsoben vadou displeje a ne špatným používáním nebo poškozením.

Q: Jak dlouho trvá proces výměny displeje?

A: Doba výměny displeje se může lišit v závislosti na konkrétní situaci a dostupnosti náhradních dílů. Společnost OnePlus se však snaží maximalizovat rychlost a minimalizovat nepohodlí pro zákazníky.

Q: Bude tento problém vyřešen ve všech budoucích modelech telefonů OnePlus?

A: Společnost OnePlus se snaží neustá

Zdroj: https://www.androidpolice.com/oneplus-will-fix-green-line-display-issue-free-forever-catch/