„OnePlus Open: Nový skládací telefon slibuje vysokou odolnost“

Jedním z největších faktorů brzdících masové přijetí sklopných telefonů je jejich odolnost — uživatelé nevědí, jak dobře se tyto zařízení budou stárnout při běžném používání ve srovnání s klasickým smartphonem. Pokud…

"OnePlus Open: Nový skládací telefon slibuje vysokou odolnost"

Jedním z největších faktorů brzdících masové přijetí sklopných telefonů je jejich odolnost — uživatelé nevědí, jak dobře se tyto zařízení budou stárnout při běžném používání ve srovnání s klasickým smartphonem. Pokud jste se rozhodovali pro nový OnePlus Open, ale měli jste obavy o jeho dlouhodobou trvanlivost, máme pro vás dobrou zprávu.

Společnost OnePlus se totiž rozhodla zvýšit důvěru svých zákazníků v odolnost svých zařízení. V rámci tohoto opatření spustila unikátní program, kterým je OnePlus Open Review. Díky tomuto programu si zájemci mohou zakoupit nový OnePlus Open, ale v průběhu 30 dní si jej mohou zcela v klidu vyzkoušet a rozhodnout, zda jim vyhovuje.

Důležité je zmínit, že se jedná o plnohodnotný nákup, a ne jen zapůjčení zařízení na omezenou dobu. Pokud tedy během těchto 30 dní zjistíte, že OnePlus Open splňuje vaše očekávání a vyhovuje vám, nemusíte nic dělat. Telefon si prostě ponecháte a jeho cena bude odečtena z vašeho bankovního účtu.

Pokud však zjistíte, že OnePlus Open nedosahuje vašich požadavků nebo se vám prostě nelíbí, můžete se rozhodnout ho vrátit. Společnost OnePlus vám pak vrátí veškeré peníze, které jste za telefon zaplatili.

Tento program je revoluční a představuje velký krok pro OnePlus směrem k důvěře svých zákazníků. Málokterý výrobce se totiž odhodlá k takovému kroku, který dává zákazníkům naprostou svobodu v rozhodování.

FAQ:
1. Jak dlouho si mohu OnePlus Open vyzkoušet před tím, než se rozhodnu?
Po zakoupení máte 30 dní na to, abyste si telefon v klidu vyzkoušeli.

2. Co se stane, pokud se mi OnePlus Open nelíbí?
Pokud si během 30 dní rozhodnete, že OnePlus Open nevyhovuje vašim představám, můžete jej vrátit a obdržíte plnou částku zpět.

Článek byl tedy inspirován zprávou o novém programu společnosti OnePlus, který umožňuje zákazníkům si nový telefon vyzkoušet a rozhodnout, zda jim vyhovuje. Tento program přináší nový přístup a zvyšuje důvěru zákazníků v odolnost a kvalitu zařízení OnePlus Open.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/oneplus-open-survives-backwards-bend-durability-test/