OnePlus představí své první Wear OS chytré hodinky na MWC 2024

OnePlus udělal obrovský pokrok od doby svého prvního smartphone první generace, který byl označován za nejlepší vlajkovou loď, kterou nelze koupit. Za značkou stojí nyní skvělé vlajkové modely jako OnePlus 11…

OnePlus představí své první Wear OS chytré hodinky na MWC 2024

OnePlus udělal obrovský pokrok od doby svého prvního smartphone první generace, který byl označován za nejlepší vlajkovou loď, kterou nelze koupit. Za značkou stojí nyní skvělé vlajkové modely jako OnePlus 11 a OnePlus Open. Avšak společnost nepřinesla ohromující smartwatch v podobě svého prvního modelu nazvaného OnePlus Watch. V listopadu jsme se dozvěděli, že výrobce pracuje na nástupci tohoto chytrého hodinkového zařízení pro rok 2021 a důvěryhodný zdroj nyní poskytl informace o tom, kdy by mohlo být představeno.

Podle zdroje by se předpokládalo, že OnePlus Watch 2 by mohl být uveden na trh v průběhu letošního roku. Přesné datum však zatím není k dispozici. Očekává se, že nový model bude mít řadu vylepšení oproti svému předchůdci.

Zvýrazněné klíčové slovo: OnePlus, smartwatch, OnePlus Watch 2.

FAQ:

1. Jaké jsou hlavní vylepšení očekávaného modelu OnePlus Watch 2?
Očekává se, že nový model bude mít řadu vylepšení oproti svému předchůdci, avšak konkrétní informace zatím nejsou k dispozici.

2. Kdy by mohl být OnePlus Watch 2 představen na trhu?
Podle důvěryhodného zdroje by se předpokládalo, že OnePlus Watch 2 by mohl být uveden na trh v průběhu letošního roku, ale přesné datum zatím není známo.

3. Jakým způsobem se liší nový model od první generace OnePlus Watch?
Konkrétní informace o rozdílech mezi novým modelem a první generací OnePlus Watch nejsou dosud známy. Bylo však avizováno, že nový model bude mít řadu vylepšení.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/oneplus-watch-2-wear-os-4-mwc-2024-launch-rumor/