Vypnout reklamy

OnePlus je stále větší a větší v Indií. Mezitím co Apple i Samsung ztrácí

OnePlus není nikterak velký výrobce mobilních telefonu, ale prodává se po celém světě. Nicméně prodej je založen na online obchodu. Společnost ani podle vyjádření nechce mít velké prodeje nebo mít malé marže. Chce nabízet high-end telefonu za zajímavé ceny a dostávat do slev starší telefony, které byly nahrazeny. Věřte nebo ne, jedná se o celkem neobvyklou […]

OnePlus 6

OnePlus není nikterak velký výrobce mobilních telefonu, ale prodává se po celém světě. Nicméně prodej je založen na online obchodu. Společnost ani podle vyjádření nechce mít velké prodeje nebo mít malé marže. Chce nabízet high-end telefonu za zajímavé ceny a dostávat do slev starší telefony, které byly nahrazeny.

Věřte nebo ne, jedná se o celkem neobvyklou strategií a docela funguje na některých trzích. Samsung však v Indií porazil opět Xiaomi, ale již mají vyrovnaný souboj. Avšak Samsung má docela zklamání co se týče nového Galaxy S9, protože se neprodává tak, jak by chtěl.

Třeba takové OnePlus 6 byl v tomto posledním kvartálu nejlépe prodávaný high-end telefon v Indií, kde následoval Galaxy S9+ a třetí místo obsadil telefon OnePlust 5T.

OnePlus v Indií vyrostl meziročně o 446%

OnePlus zveřejnilo informaci, že meziročně v Indií vyrostlo o 446%! Jedná se hlavně o prémiový sektor chytrých telefonu. Mezitím Apple má jiź pouze 14% podíl na trhu.

OnePlus, Samsung a Apple mají dohromady 88% prémiových chytrých telefonu na trhu v Indií. Stojí tak za 88% prodanými telefony mezi Dubnem – Červnem 2018.

Zdroj