Vypnout reklamy

OnePlus trailer na telefon střední třídy Nord

Vydáno dne: 22.9.2020

OnePlsu Nord trailer na nový film, který běžel na Amazon Prime. Jedná se o dokumentární film, který se odehrává okolo vývoje mobilního telefonu.


Nový telefon OnePlus Nord patří bez střední třídu. Trailer běžel při své premiéře na Amazon Prime. Jedná se otrailer na dokmentární sérií “nové začátky”.

Film běžel na Amazon Prime minulý měsíc a nabídl čtyři epizody. Firma chce tak ukázat, jak to je s vývojem mobilního telefonu a co vše se musí udělat. Zaměstnanci tráví v práci spoustu přes časů, aby vždy stihli “deadline”.

Nový telefon OnePlus Nord má čip Snapdragon 765G, displej 6.44 palců FullHD+ 90Hz AMOLED a baterií o velikosti 4115mAh. Nechybí ani šest kamer. Dvě vpředu 32MPx + 8MPx a čtyři vzadu 48MPx, 8MPx, 5MPx a 2MPx.

V ČR se telefon prodává za 10000,- Kč

Další zajímavé příspěvky
Samsung Galaxy Tab S6 s One UI 2.5
Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Tab S6 s novým uživatelským rozhranním One UI 2.5. Toto nové UI je na Galaxy Note 10, S10 Přečíst si více

Nový telefon HTC Desire 20+ odhalen
HTC Desire 20+

Nový mobilní telefon od firmy HTC je již představen. HTC Desire 20+ je k dispozici od zítřka v prodeji, bohužel Přečíst si více

Huawei Petal Search i jako vyhledávač
Huawei Petal Search

Huawei Petal Search nebude fungovat jen pro vyhledávání aplikací, ale také pro vyhledávání zpráv, videí nebo fotografií.

Některé telefony s EMUI 11 obdrží možnost instalace HarmonyOS
HarmonyOS 2.0

Telefony s EMUI 11 budou mít možnost instalace nového systému HarmonyOS 2.0. Neví se ještě, které to budou, ale tato Přečíst si více

Tágy: