OnePlus Watch 2 s Wear OS bude odhaleno na MWC příští měsíc

OnePlus Watch 2 bude představen na Mobile World Congress

V loňském roce jsme slyšeli, že OnePlus Watch 2 se konečně dostane na trh letos a dnes nová zvěst definitivně potvrzuje tento fakt….

OnePlus Watch 2 s Wear OS bude odhaleno na MWC příští měsíc

OnePlus Watch 2 bude představen na Mobile World Congress

V loňském roce jsme slyšeli, že OnePlus Watch 2 se konečně dostane na trh letos a dnes nová zvěst definitivně potvrzuje tento fakt. Podle zdroje, který se v minulosti několikrát osvědčil, se OnePlus Watch 2 představí na letošním Mobile World Congress, který se koná v Barceloně na konci příštího měsíce.

Navíc se opět uvádí, že hodinky budou běžet na operačním systému Wear OS. Doufejme, že to znamená Wear OS 4, jak bylo již dříve uniknuto. To by znamenalo velký rozdíl oproti původním OnePlus Watch, které byly uvedeny na trh v roce 2021 a běžely na proprietárním operačním systému.

OnePlus se tak přidává k Xiaomi a dalším výrobcům, kteří se rozhodli využít operační systém Wear OS pro své chytré hodinky. Tato změna by mohla přinést více funkcí a lepší integraci s chytrými telefony na platformě Android.

Fanoušci OnePlus tak budou moci očekávat pokročilé funkce, jako je sledování aktivity, měření srdečního tepu, notifikace z telefonu a možná i některé sportovní režimy. Bude zajímavé sledovat, jak se OnePlus v porovnání se svou konkurencí vyrovná v oblasti chytrých hodinek.

FAQ:

1. Kdy bude OnePlus Watch 2 představen?
OnePlus Watch 2 bude představen na Mobile World Congress, který se koná na konci příštího měsíce v Barceloně.

2. Na jakém operačním systému bude OnePlus Watch 2 běžet?
OnePlus Watch 2 bude běžet na operačním systému Wear OS, pravděpodobně verze Wear OS 4.

3. Jaké funkce můžeme očekávat u OnePlus Watch 2?
U OnePlus Watch 2 můžeme očekávat pokročilé funkce, jako je sledování aktivity, měření srdečního tepu, notifikace z telefonu a možná i některé sportovní režimy.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/oneplus_watch_2_with_wear_os_to_be_unveiled_at_mwc_next_month-news-61302.php