Vypnout reklamy

OnePlus 5 se přestane prodávat jakmile bude vyprodán

OnePlus 5 telefon

OnePlust 5T je v této chvíli asi jedno ze žhavých témat této společnosti a je docela jasné, že bude společnost podporovat toto nové zařízení. Vlajkový telefon OnePlus 5T nabízí takové specifikace jako iPhone X a to za poloviční cenu.OnePlus 5T není vylepšení OnePlus 5, jelikož krom displeje a kamery jsou tyto telefony naprosto stejné. Proto ukončení prodeje OnePlus 5 je docela pochopitelné.

Jak bude OnePlus 5 vyprodán, tak se bude prodávat jen OnePlus 5T

Generální manažer společnosti OnePlus v Indií Vikas Aggarwal potvrdil, že OnePlus 5 se nebude dál prodávat ve chvíli, kdy bude vyprodán. Tento stav nastane pravděpodobně do konce tohoto roku. Stejný osud potkal i OnePlus 3T, který se přestal prodávat na konci Května.

Aggarwal taktéž řekl, že OnePlus dostalo do prodeje druhý vlajkový telefon s minimálním vylepšením oproti OnePlus 5, ale v dobách, kdy byl OnePlus 5 vydán, tak se jednalo o nejlepší telefon společnosti, který mohla nabídnout.

Avšak mezitím spousta výrobců vydalo nové chytré telefony, a OnePlus potřebovalo konkurenčně schopný telefon a proto vyšel OnePlus 5T.