Je to oficiální. OnePlus 5 bude představen 20. Června + FOTO

Včera se dostala na internet fotografie, která naznačuje jediné. Odhalení nového mobilního telefonu OnePlus 5. Dnes se Čínská společnost rozhodla informaci potvrdit a řekla, že oznámí vlajkový telefon právě 20. Června. Email přišel všem odběratelům na jejich stránkách. Říká se v něm, že se máme připravit na online událost,

Včera se dostala na internet fotografie, která naznačuje jediné. Odhalení nového mobilního telefonu OnePlus 5. Dnes se Čínská společnost rozhodla informaci potvrdit a řekla, že oznámí vlajkový telefon právě 20. Června.

Email přišel všem odběratelům na jejich stránkách. Říká se v něm, že se máme připravit na online událost, která je naplánovaná na 20. Června. Stane se tak v 18:00 hodin našeho času. Celý průběh bude vysílán do celého světa a vy ho tak budete moci vidět s námi.

OnePlus 5

OnePlus 5

OnePlus vytvořilo také speciální stránku, která vypadá jako obrázek nahoře. Můžete zde zadat svůj email, abyste se dozvěděli exkluzivní informace dřív, než bude telefon odhalen.

Předpokládáme duální zadní kameru, která u OnePlus 5 má být. Taktéž máme informaci o tom, že OnePlus 5 má mít chipset Snapdragon 835 a několik barevných variant.

Fotografie OnePlus 5 – kopie iPhone 7?

Na povrch se také dostala fotografie nového telefonu, která vypadá jako kopie iPhone 7.

Android Police taktéž drží fotografií, která spíše vypadá jako poloviční oficiální render OnePlus 5 a docela potvrzuje design u horní fotky. Což znamená, že s velkou pravděpodobnosti vidíme, jak bude telefon vypadat v černé barvě.

OnePlus 5

OnePlus 5